Wyszukaj
Urzędy Miasta i Gminy

Pożyteczne, edukacyjne
atrakcje rodzinne
na świeżym powietrzu

Miejskie gry rodzinne, gry planszowe XXL, EkoWarsztaty i inne atrakcje
na pikniki miejskie i gminne

Dzięki jakościowym aktywnościom rodzinnym współrealizujemy
zadania urzędów miast i gmin oraz NGO.

Wyciągamy młodych zza komputera, a rodziców – sprzed telewizora i angażujemy ich w pożyteczne aktywności rodzinne na świeżym powietrzu.

Organizujemy miejskie edukacyjne gry terenowe, miasteczka gier planszowych w wersji XXL, ekologiczne animacje dla dzieci i inne mądre atrakcje rodzinne outdoor.

Działamy w modelu edutainment czyli edukacji połączonej z rozrywką.

 

Jak działają aktywności rodzinne dla Urzędów Miast i Gmin?

 • Zdrowie fizyczne i psychiczne
  oraz radość mieszkańców
 • Rekomendowane przez
  Instytucje i Rodziców
 • Wiedza i aktywności proekologicznie
 • Nagrodzone produkty dla rodzin

Zdrowie fizyczne i psychiczne
oraz radość mieszkańców

Miejskie Gry Terenowe i inne pożyteczne aktywności rodzinne offline organizowane na świeżym powietrzu przez NaTrzepaku są wzorcem pokazującym rodzicom, jak wspólnie i atrakcyjnie spędzić wolny czas z dzieckiem.

To mądre atrakcje rodzinne na piknik miejski, wydarzenie gminne lub dzielnicowe.

Wyciągamy rodziców i dzieci z domu i angażujemy w wartościowe aktywności na świeżym powietrzu. Działamy w modelu edutainment – edukacji połączonej z rozrywką, bezbłędnie rozwijając kompetencje przyszłości u dzieci i młodzieży.

Nasze aktywności wciągają każdego – zostały docenione przez rodziny i młodzież.

Rekomendowane przez
Instytucje i Rodziców

Oferta aktywności NaTrzepaku została już włączona do stałej oferty zadań realizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Gminę Lesznowola oraz M.St. Warszawa w ramach działań Partnerstwa dla dzieci Pragi Południe (profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży).

Nasze aktywności cieszą się dużą popularnością mieszkańców. Wprowadzenie do oferty miasta lub gminy produktów NaTrzepaku jest szybko doceniane przez okolicznych rodziców, tworzących grupę Ambasadorów promujących i stale korzystających z edukacyjnych i wartościowych wydarzeń organizowanych lokalnie przez NaTrzepaku.

Aktywności organizowane przez NaTrzepaku na zlecenie Urzędów miast i gmin bezpośrednio wpływają na wizerunek samej instytucji Urzędu jako przestrzeni łączącej wszystkie rodziny, pokazującej jak budować szczere i pozytywne więzi rodzinne oparte na zaufaniu i wspólnym, atrakcyjnym spędzeniu czasu.

Wiedza i aktywności proekologicznie

W naszych aktywnościach uczestnicy korzystają z materiałów recyklingowych, naturalnych lub pozyskanych ze zbiórek. Tu ekologia przeplata się z dobrą zabawą, utrwalając właściwe postawy proekologiczne.

Nie korzystamy z balonów, nie rozdajemy plastiku.

Uczestnicy wydarzeń NaTrzepaku tworzą „coś z niczego” i zawsze zabierają do domu wspaniałe Eko-Pamiątki własnej produkcji.

Nagrodzone produkty dla rodzin

“Edukacyjne Gry Terenowe ze scenariuszem Na Trzepaku” oraz “Warsztaty Zawodowe dla Młodzieży Na Trzepaku” zdobyły I miejsce w kategorii Produkt Społeczny na Medal  2020/2021 przyznawanej przez Fundację FRSO za ich innowacyjność oraz pozytywny wpływ na wzmacnianie rodzin i młodzieży.

Produkty NaTrzepaku doceniają i polecają również Ośrodki Pomocy Społecznej, Szkoły, Organizacje, Dzieci i Rodziców, co potwierdzają liczne referencje, rekomendacje i pozytywne opinie w mediach społecznościowych.

Zaufali naszemu know-how

 • Dzięki zastosowaniu elementów grywalizacji we wszystkich projektach proponowanych przez "NaTrzepaku", udało nam się zwiększyć liczbę uczestników projektów, zaangażować i zmotywować mieszkańców, podnieść skuteczność funkcji edukacyjno-informacyjnej i precyzyjniej dopasować zadania wynikające z ustawy o profilaktyce uzależnień. Współpracę z ,,NaTrzepaku - Eko animacje i Gry Terenowe" polecam wszystkim, dla których ważne są takie wartości jak: edukacja, współpraca, profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie i komplementarność usług.
  Pełnomocnik ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gmina Lesznowola Janina Szulowska
 • [...] Wśród zrealizowanych gier miały miejsce: 1) „STOP HEJT! Odkryj swoje SuperMoce” przeciwdziałająca zjawisku hejtu, 2) “Twój głos ma znaczenie” edukująca o roli i wadze udziału w lokalnych budżetach obywatelskich z eko wątkiem, 3) „Skrzynia Świątecznego Czasu” promująca życzliwość i budowanie relacji w rodzinie. [...] „NaTrzepaku – Eko Animacje i Gry Terenowe” jest rzetelnym partnerem, terminowym, o wysokim stopniu zaangażowania w realizowane zadania. Serdecznie polecam produkty i współpracy z marką “Na Trzepaku” innym stowarzyszeniom, urzędom miast, MOPS oraz szkołom.
  Gradiam, Partnerstwo dla Dzieci Pragi Południe Monika Czaplarska-Wach, Prezes Stowarzyszenia
 • Współpraca z "Na Trzepaku - Eko Animacje i Gry Terenowe" jest w pełni satysfakcjonująca. Działa w oparciu o autorskie scenariusze, ale w płeni realizuje potrzeby i wartości promowane w zadaniach Gminy. Atrakcyjna forma pożytecznych treści propagowanych przez produkty społeczne Na Trzepaku przyciąga bardzo dużo uczestników - odbiorców zadań Gminy. Rekomenduję produkty społeczne 'NaTrzepaku - Eko Animacje i Gry Terenowe".
  Miasto i Gmina Piaseczno Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza
 • [...]Współpraca obejmowała organizację dużego wydarzenia rodzinnego - gry terenowej pt. "STOP HEJT! Odryj Twoje SuperMoce!" dla rodzin z dziećmi oraz gry detektywistycznej (Escape Room) pt. "Przepis na życzliwość" dla dzieci. Oba wydarzenia zostały zrealizowane w ramach projektu socjalnego pn. "Akademia Rodziny" w oparciu o autorskie programy (scenariusze), których pomysłodawcą jest "NaTrzepaku". [...] Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie poleca firmę NaTrzepaku jako rzetelnego merytorycznie i organizacyjnie partnera.
  Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie Wioletta Urban, Dyrektor
 • Marto i cały Zespół NaTrzepaku dziękuję :) Warsztaty na takim poziomie o jakim zawsze marzyłam ;)) Pięknie , profesjonalnie i magicznie ! WIELKIE DZIĘKI
  IdeaMia Hanna Piaseczna, właścicielka

Edukacyjne Gry Terenowe
NaTrzepaku

Gra terenowa odbywa się w przestrzeni miejskiej, komercyjnej, w parku lub w lesie. Uczestnicy mają za zadanie dotrzeć do celu na bazie otrzymanej mapy, wskazówek rozwiązywanych na trasie oraz zdobywanych akcesoriów.  Nasze scenariusze wciągają każdego, niezależnie od wieku, dlatego ta przygoda sprawdza się do zaangażowania całej rodziny i młodzieży.

W atmosferze zieleni lub w przestrzeni miejskiej, instytucjonalnej czy komercyjnej uczestnicy wyposażeni w mapę-scenariusz szukają wskazówek, które pozwolą im rozwiązać postawiony przed nimi problem, po drodze odwiedzając punkty z wciągającymi i wesołymi zagadkami i zadaniami. Część punktów jest aktywna, gdzie zadania przedstawiane są przez zatrudnionych Animatorów, część – jest pasywna, gdzie Uczestnicy sami wczytują się w treść wyzwań stojących przed nimi.

W naszych pożytecznych grach terenowych zabawa jest tylko pretekstem do uświadomienia przyczyn i konsekwencji poważnych problemów społecznych i zaszczepienia pozytywnych wartości i postaw społecznych.

NaTrzepaku – aktywności rodzinne offline z wartościami!