Wyszukaj
Kontakt

Aktywności edutainment budujące komunikację i współpracę
w rodzinie, szkole, firmie?
Sprawdź ofertę wiszącą NaTrzepaku!

Porozmawiajmy, by dobrać odpowiednie narzędzia budowania współpracy i komunikacji do Twojej społeczności.

  Dowiedz się jak przetwarzamy dane osobowe

  Co możemy zrobić dla Twojej społeczności?

   

  NaTrzepaku

  MG Marta Grzegrzułka
  Tulipanów 1/11,
  05-500 Piaseczno

  NIP 1132467244

   

  Dopasowujemy narzędzia edutianment do Twojej społeczności:

  • – integracja w szkole

  • – team building w firmie

  • – gry i aktywności dla rodzin budujące relacje

  Skontaktuj się:

  +48 500 339 802 witaj@natrzepaku.pl

  Leczymy z hejtu, uczymy wspierania!
  Tworzymy relacje,
  zbliżamy rodziny i rówieśników.

  Aktywności rodzinne i integracyjne NaTrzepaku wciągają niczym gry komputerowe, ale, w przeciwieństwie do tych ostatnich, wzmacniają poczucie wpływu na rzeczywistość w otaczającym nas, prawdziwym świecie, offline!

  Są wzorcem pokazującym rodzicom, jak mądrze i atrakcyjnie spędzić wolny czas z dzieckiem. Wyciągają rodziny z domów i angażują we wspólną, pożyteczną zabawę. Zaaopiekowane emocjonalnie dzieci nie szukają zainteresowania poza domem i nie uciekają w świat „łatwiejszych rozrywek”, takich jak używki w grupie rówieśniczej, gry komputerowe i social media, w poszukiwaniu pozornej akceptacji.

  Są również źrodłem integracji w szkołach, otwierającym na współpracę i wspólne poszukiwanie rozwiązań.

  W naszych aktywnościach rodzinnych i rówieśniczych w modelu edutainment zabawa jest tylko pretekstem do uświadomienia przyczyn i konsekwencji poważnych problemów społecznych i zaszczepienia pozytywnych wartości i postaw. Od miejskich gier terenowych, przez gry integracyjne, animacje rodzinne w nurcie eko lub warsztaty zawodowe dla młodzieży, po narzędzia budowania komunikacji w rodzinie jak „Dziennik SuperRodzinki” – wszystkie aktywności NaTrzepaku wzmacniają relacje w rodzinie i wśród rówieśników, budują poczucie wpływu na otoczenie i pewność siebie, uczą logicznego myślenia, kreatywności i współpracy.

  Działamy profilaktycznie wobec problemu hejtu, bierności w zakresie agresji i egoizmu, uzależnień i spadku zdrowia psychicznego i fizycznego dzieci, młodzieży i rodzin.

  Aktywności rodzinne NaTrzepaku mogą być realizowane w sposób beztransmisyjny (przykładowo w trakcie miejskich gier terenowych NaTrzepaku rodziny wędrują jako indywidualne, niezależne zespoły, więc transmisja odbywa się jedynie w ramach najmniejszej komórki społecznej). Aktywności rodzinne NaTrzepaku są bezpiecznym sposobem integracji w czasach post-Covid-19. Wobec izolacji społecznej i zerwania więzi, których wszyscy doświadczyliśmy, a które odbiły się w szczególności na otwartości, ciekawości świata i zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży, udział w integracyjych aktywnościach jest  lekarstwem na „samotność w sieci”.