Wyszukaj
NaTrzepaku działamy inaczej

Unikatowe, personalizowane
aktywności rodzinne,
szkolne i firmowe offline.

Integracyjne aktywności dla rodzin i rówieśników sprzyjające umacnianiu więzi

Rozwiązujemy problemy społeczne w sposób przyswajalny i atrakcyjny. Stawiamy na sprawczość, współpracę, relacje i kreatywość.
Leczymy z hejtu, uczymy wspierania i życzliwości.

Działamy profilaktycznie wobec problemu hejtu, bierności względem agresji i egoizmu, uzależnień i spadku zdrowia psychicznego i fizycznego dzieci, młodzieży i rodzin.

Nasze aktywności team building są dopasowane do charakterystyki i wieku grupy docelowej oraz lokalizacji. Wciągają każdego!

Wspólnie z Państwem chcemy zaprosić wszystkie rodziny, w tym Państwa bezpośrednich beneficjentów – rodziny dysfunkcyjne i z problemem uzależnień, do udziału w integracyjnych aktywnościach dla rodzin i rówieśników sprzyjających umacnianiu rodziny i wypełnianiu przez nią roli opiekuńczo-wychowawczej, wzmacniających relacje i współpracę oraz budujących zdrowe nawyki w rodzinie i społeczeństwie.

Integracyjne, innowacyjne aktywności offline od NaTrzepaku budują relacje w rodzinach i wśród rówieśników, wzmacniają sprawczość i przeciwdziałają uciekaniu przez niezaopiekowane emocjonalnie dzieci i młodzież  w używki i patologie społeczne, w tym alkohol, siecioholizm, fonoholizm, narkotyki, agresję i hejt, w poszukiwaniu pozornej akceptacji.

Kto wspiera NaTrzepaku?

 • Ośrodki Pomocy Społecznej

  Integracyjne aktywności dla rodzin i rówieśników sprzyjające umacnianiu relacji i budujące zdrowe nawyki w rodzinie i społeczeństwie. Wspieramy zadania własne Ośrodków Pomocy Społecznej.
 • Szkoły

  Poprzez wciągające i pożyteczne gry detektywistyczne, pokoje zagadek i warsztaty budujemy
  relacje wśród rówieśników na terenie szkół (w budynku lub na boisku).
 • Firmy

  Mądrymi scenariuszami gier szytymi na miarę, wyzwalającymi radość, utrwalamy wartości marki zaangażowanej społecznie i kotwiczymi je w świadomości uczestników naszych pozytywnych aktywności.
 • NGO

  Dzięki jakościowym aktywnościom rodzinnym współrealizujemy zadania urzędów miast/gmin i projekty NGO. Nasze aktywności cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników (w grach średnio bierze udział 300 osób).
Jak wygląda życie NaTrzepaku?
Edukacyjne, rodzinne gry terenowe
- szukanie celu w terenie,
wykorzystując mapę i wskazówki
Gry integracyjne w szkole
- spersonalizowany escape room
outdoor w określonej przestrzeni
Edukacja proekologiczna
- Eko-zgadywanki i Eko-Warsztaty
Nagradzane produkty i projekty
NaTrzepaku
Rodzinne aktywności
wciągające każdego
Gry planszowe XXL
Świąteczne pikniki rodzinne
z grą terenową o życzliwości
Budowania życzliwości
i umiejętności pomagania innym
EkoWarsztaty rodzinne
w każdej lokalizacji
- na powietrzu i w budynku
Firmowy team building
w unikatowej wersji

Co sprawia, że NaTrzepaku działa inaczej?

 • Działamy Eco!

  Dla jednych śmieć, dla innych skarb!

  W naszych aktywnościach uczestnicy korzystają z materiałów recyklingowych lub naturalnych.

  Dobór zieleni do łąk kwietnych czy sadzenie roślin. „Żywe obrazy”, las w słoiku, kreatywne ekomagnesy, biżuteria z plastrów drewna, łódki z kory, budowanie domków dla owadów, malowanie kamieni… To i wiele innych pożytecznych  i wciągających aktywności proeko podczas warsztatów na powietrzu, z których uczestnicy wychodzą z ekopamiątkami.

  Nie korzystamy z balonów, nie rozdajemy plastiku.

  Tu ekologia przeplata się z dobrą zabawą,
  utrwalając właściwe postawy proekologiczne. Wiedza, edukacja proekologiczna z jednoczesnym wzmacnianiem relacji w rodzinie
  i wśród rówieśników.

  Jesteśmy eko!

 • Rozkręcamy offline!

  Uzależniamy od “realu”, nie ekranu!

  Zbliżamy rodziny, dzieci, młodzież poprzez wyciągnięcie ich zza ekranu komputera i umożliwienie im spędzenia czasu aktywnie, zaskakująco i pouczająco offline.

  Aktywności Na Trzepaku są dopasowane do charakterystyki grupy docelowej. Scenariusze opracowujemy odpowiednio
  do wieku uczestników. Od łamigłówek, w których nie musisz znać liter, po zagadki FBI dla prenastoletnich detektywów.

  Tworzymy drużyny i sztafety, łamigłówki i zadania, które pozwalają wyhasać się w kontrolowany i bezpieczny sposób. Wyzwalamy nieposkromioną radość wspólnej zabawy z czasów trzepaków.

  Na Trzepaku nie ma miejsca na nudę!

 • Przywracamy old-school!

  Przywracamy zabawę i wartości z podwórkowego Trzepaka!

  W młodych zaszczepiamy wiarę w to, że ich głos ma znaczenie, postawy mają wpływ na innych, a empatia to więcej niż zupa z Chin!

  Angażujemy we wspólną zabawę. Pozwalamy organizować się i szukać kreatywnych rozwiązań, dając poczucie wpływu na rezultat. Rozwijamy: kreatywność, współpracę i logiczne myślenie. Przywracamy poczucie sprawczości.

  Nieistotne jak wielu uczniów “nie chciało być w jednej drużynie” – przy aktywnościach Na Trzepaku, nagle wszyscy zaczynają współpracować!

  Leczymy z hejtu, uczymy dbałości o innych Trzepakowców!

Na Trzepaku
- edukacja z zabawą dla rodzin i rówieśników

Niezwykła magia dzieje się, gdy do gry wchodzi Dziennik SuperRodzinki NaTrzepaku lub nasze terenowe aktywności offline. Rodziny współpracują, komunikują się i wykonują wspólnie cenne, rozwijające zadania.

Gry Terenowe, Escape Room, Dziennik SuperRodzinki i inne rodzinne aktywności offline od NaTrzepaku spełniają ideę edutainment czyli edukacji połączonej z rozrywką. Ta forma wciąga niczym gry komputerowe, ale, w przeciwieństwie do tych ostatnich, mobilizuje do współpracy i wspólnej zabawy w rzeczywistym świecie. Gry NaTrzepaku rozwijają poczucie sprawczości oraz budują kompetencje przyszłości: kreatywność, logiczne myślenie, współpracę.
Leczymy z hejtu. Uczymy wspierania. Budujemy relacje. NaTrzepaku.