Wyszukaj

Zapowiedź portalu przegladpiaseczynski.pl Pikniku Rodzinnego z Grą Terenową NaTrzepaku

Autor artykułu NaTrzepaku

15 maja 2022, czyli w Międzynarodowy Dzień Rodziny, Akademia Rodziny zaprasza na Miejską Grę Terenową o emocjach od  NaTrzepaku!

Spis treści

Portal przegladpiaseczynski.pl zaprasza na grę NaTrzepaku realizowaną na zamówienie M-GOPS Piaseczno

 

To na 15 maja 2022, czyli Międzynarodowy Dzień Rodziny, Akademia Rodziny przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie zamówiła od NaTrzepaku Miejską Grę Terenową dla rodzin “ARCHIPELAG EMOCJI – Wyprawa w nieznane! Zostań Pogromcą Emocji!”.

? Na trasie gry rodziny z PIaseczna odwiedzą Wyspy Emocji ?, na których nauczą się rozpoznawać emocje i radzić sobie z nimi. Rodziny będą wspólnie wykonywać wesołe zadania. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ będą wśród nich zarówno wyzwania sportowe ?‍♀️, jak i plastyczne ? lub logiczne ?.
? Gra odbędzie się w niedzielę, 15 maja, w ramach pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny. Start gry od godziny ⏰ 12 na Rynku przy fontannach. 
? Trasa gry doprowadzi uczestników do lokalizacji Pikniku Rodzinnego na Stadionie Miejskim GOSIR w Piasecznie (ul. 1 Maja 16), gdzie goście imprezy będą mogli m.in. wziąć udział w konkursach sportowych.