Wyszukaj

Zapowiedź GOK Lesznowola Pikniku Sąsiedzkiego z Grą Terenową NaTrzepaku

Autor artykułu NaTrzepaku

10 września 2022 odbędzie się, pierwsza w Zamieniu, detektywistyczna gra terenowa „Uratuj nasiona Melilotus i ocal pszczoły!” NaTrzepaku. GOK Lesznowola zaprasza!

Spis treści

GOK Lesznowola zaprasza na Rodzinną Grę Terenową NaTrzepaku w Zamieniu

 

? ?W sobotę 10 września 2022 odbędzie się, pierwsza w Zamieniu, detektywistyczna gra terenowa „Uratuj nasiona Melilotus i ocal pszczoły!”?? ?, której trasa doprowadzi uczestników na piknik „Sąsiedzka Sobota w Zamieniu”. Zapraszamy! ??

?Trasa gry poprowadzi uczestników wprosty na rodzinny piknik „Sąsiedzka Sobota w Zamieniu”, który odbędzie się przy Szkole Podstawowej w Zamieniu, przy ul. Waniliowej 7. Piknik rozpocznie się o godz. 16 i potrwa do wieczora. ? Tu na gości wydarzenia czekają kolejne atrakcje. Animacje i gry wielkoformatowe NaTrzepaku z nagrodami, EkoWarsztaty rodzinne NaTrzepaku, dmuchańce dla najmłodszych, pokazy tańca i sztuk walki oraz muzyka. KGW Sqład oraz KGW Zagorzali przygotują również możliwość skorzystania z grilla i słodkości. ???????

Dziękujemy Sołectwu Zamienie, Kampus Zamienie i Gminie Lesznowola, że pozwolili NaTrzepaku zorganizować dla rodzin z Zamienia tę pszczelą przygodę! Bzzzzz ???