Wyszukaj

Portalu mieszkaniec.pl podsumowuje grę terenową 'Nie WIELbłądź – DECYDUJ!” NaTrzepaku

Autor artykułu NaTrzepaku

Portal mieszkaniec.pl o grze terenowej „Nie WIELbłądź – DECYDUJ!” z zakresu profilaktyki uzależnień podczas Pikniku „Pożegnanie lata” nad praskim Balatonem.

Spis treści

Podsumowanie gry przez portal mieszkaniec.pl

 

W sobotę 27 sierpnia 2022  w ramach Pożegnania Lata na Pradze-Południe odbyła się edukacyjna gra terenowa „Nie WIELbłądź – DECYDUJ!”, w której mali odkrywcy, wcielający się w postać niefrasobliwego wielbłąda, podejmowali niełatwą tematykę profilaktyki uzależnień w lekkiej i zaskakującej formie.

 

Oto zaczyna się dla Was czas próby dla małych adeptów na dorosłych. Wasza karawana z WIELbłądziami została wystawiona do corocznego wyścigu, którego celem jest bezpieczne przejście przez pustynię, wykazanie się rozwagą i odpowiedzialnością oraz dotarcie do skarbu. Jednak na drodze przez pustynię (a może przez życie?!) możecie wpaść w wiele pułapek – zwodnicze przyjemności, nieodpowiednie towarzystwo, kuszące ryzyko. Sprawdźcie, czy zwielbłądzicie…

– tak rozpoczęłą się edukacyjna gra terenowa „Nie WIELbłądź – DECYDUJ!” od NaTrzepaku, w której zespoły rodzinne zostały wystawione na zabawną, ale i pouczającą próbę. Na rodziny czekały wyzwania logiczne i sportowe w zabawnej i wciągającej formule podróży przez pustynię, w której dowiadywali się, niejako przy okazji, jakie konsekwencje niosą za sobą podejmowane przez nich decyzje i na jakie wartości warto stawiać w życiu.