Wyszukaj
Instytucje użyteczności publicznej

Know-how
potwierdzony referencjami

Projektujemy i wykańczamy budynki użyteczności publicznej

Oferujemy kompleksową usługę fit-out dla instytucji użyteczności publicznej zorientowaną na spełnienie oczekiwań Klienta oraz dopasowaniu do możliwości Inwestora.

Na zespół projektowy GoodRoom składają się: kosztorysanci, inżynierowi wielobranżowi, architekci, kierownicy projektu oraz sprawdzone kompleksowe ekipy wykonawcze.

Jesteśmy specjalistami w świadczeniu usług projektowych, budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych i serwisowych.

W projektach fit-out dla instytucji użyteczności publicznej
koncentrujemy się na:

 • Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem instytucji publicznej
 • Zadbane formalności
  i dokumentacja
 • Partner godny zaufania
 • Wysoki standard obsługi
  i terminowość

Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem instytucji publicznej

Do 80% oszczędności projektu remontowego można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem prac dzięki skutecznym negocjacjom stawek wyposażenia, materiałów i ekip na etapie kosztorysowania projektu.

W GoodRoom zarządzamy relacjami z wykonawcami i dostawcami, wyszukujemy najlepsze oferty, realizujemy zakupy, kontrolujemy koszty przez cały czas trwania projektu, renegocjujemy w przypadku potrzeby wprowadzenia zmian w projekcie.

Ekspertyzę w zakresie cost controlling projektów fit-out dają nam nie tylko doświadczeni pracownicy, ale również CFO GoodRoom – ekspert w zakresie rozliczeń prac budowlanych i trener biznesowy z obszaru zarządzania kosztami projektów fit-out.

Zadbane formalności
i dokumentacja

Dokumentacja techniczna pozwala zachować porządek i przejrzystość projektu aranżacyjno-wykonawczego. Dokumentacja powinna zawierać m.in. projekty techniczne, harmonogramy, karty materiałowe, protokoły zmian, ekspertyzy, pozwolenia, odbiory techniczne i wiele innych.

Kompletny bezusterkowy odbiór techniczny budynku instytucji publicznej oraz zebranie pełnej dokumentacji jest podstawą do późniejszej konserwacji budynku i usług serwisowych. Warto powierzyć zgromadzenie dokumentacji powykonawczej profesjonalnemu dostawcy usługi fit-out. Oszczędza to czas Inwestora i przesuwa odpowiedzialność formalną na firmę wykonawczą Fit-out.

W GoodRoom dedykowany Project Manager dba o jasną komunikację, formalną dokumentację projektową oraz prowadzi Klienta przez każdy etap realizacji.

Partner godny zaufania

Z myślą o potrzebach naszych Klientów na rynku nieruchomości zbudowaliśmy profesjonalny Zespół do realizacji kompleksowych projektów remontowych i fit-out w tym budynków użyteczności publicznej.

Współpraca z nami oznacza:
– projekty zrealizowane terminowo,
– partnerskie podejście i opiekę dedykowanego Kierownika Projektu,
– wykwalifikowany Zespół,
– kompleksowość usług,
– wygodę i bezpieczeństwo Klienta. 

Wysoki standard obsługi
i terminowość

Wiemy, jak poprzez projekt aranżacyjny podnieść komfort i funkcjonalność przestrzeni użyteczności publicznej.

Projekty realizujemy terminowo, co potwierdzają przyznane nam referencje. Sprawdzamy się jako dostawca zamówień publicznych w obszarze generalnego wykonawstwa, fit-out i remontów.

Aktywnie słuchamy naszych Klientów. Doradzamy, analizujemy i kontrolujemy koszty inwestycji. Wykonujemy projekty dla instytucji publicznych o różnej wielkości i różnym przeznaczeniu.

Jako generalny wykonawca korzystamy z:
– oszczędności wynikających z wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami i wykonawcami,
– ekspertyzy technicznej we wszystkich branżach (elektrycznej, budowlanej i sanitarnej),
– relatywnie małej struktury organizacyjnej pozwalającej sprostać projektom o zróżnicowanym budżecie.

Zaufali naszemu know-how

 • Dzięki zastosowaniu elementów grywalizacji we wszystkich projektach proponowanych przez "NaTrzepaku", udało nam się zwiększyć liczbę uczestników projektów, zaangażować i zmotywować mieszkańców, podnieść skuteczność funkcji edukacyjno-informacyjnej i precyzyjniej dopasować zadania wynikające z ustawy o profilaktyce uzależnień. Współpracę z ,,NaTrzepaku - Eko animacje i Gry Terenowe" polecam wszystkim, dla których ważne są takie wartości jak: edukacja, współpraca, profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie i komplementarność usług.
  Pełnomocnik ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gmina Lesznowola Janina Szulowska
 • [...] Wśród zrealizowanych gier miały miejsce: 1) „STOP HEJT! Odkryj swoje SuperMoce” przeciwdziałająca zjawisku hejtu, 2) “Twój głos ma znaczenie” edukująca o roli i wadze udziału w lokalnych budżetach obywatelskich z eko wątkiem, 3) „Skrzynia Świątecznego Czasu” promująca życzliwość i budowanie relacji w rodzinie. [...] „NaTrzepaku – Eko Animacje i Gry Terenowe” jest rzetelnym partnerem, terminowym, o wysokim stopniu zaangażowania w realizowane zadania. Serdecznie polecam produkty i współpracy z marką “Na Trzepaku” innym stowarzyszeniom, urzędom miast, MOPS oraz szkołom.
  Gradiam, Partnerstwo dla Dzieci Pragi Południe Monika Czaplarska-Wach, Prezes Stowarzyszenia
 • Współpraca z "Na Trzepaku - Eko Animacje i Gry Terenowe" jest w pełni satysfakcjonująca. Działa w oparciu o autorskie scenariusze, ale w płeni realizuje potrzeby i wartości promowane w zadaniach Gminy. Atrakcyjna forma pożytecznych treści propagowanych przez produkty społeczne Na Trzepaku przyciąga bardzo dużo uczestników - odbiorców zadań Gminy. Rekomenduję produkty społeczne 'NaTrzepaku - Eko Animacje i Gry Terenowe".
  Miasto i Gmina Piaseczno Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza
 • [...]Współpraca obejmowała organizację dużego wydarzenia rodzinnego - gry terenowej pt. "STOP HEJT! Odryj Twoje SuperMoce!" dla rodzin z dziećmi oraz gry detektywistycznej (Escape Room) pt. "Przepis na życzliwość" dla dzieci. Oba wydarzenia zostały zrealizowane w ramach projektu socjalnego pn. "Akademia Rodziny" w oparciu o autorskie programy (scenariusze), których pomysłodawcą jest "NaTrzepaku". [...] Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie poleca firmę NaTrzepaku jako rzetelnego merytorycznie i organizacyjnie partnera.
  Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie Wioletta Urban, Dyrektor
 • Marto i cały Zespół NaTrzepaku dziękuję :) Warsztaty na takim poziomie o jakim zawsze marzyłam ;)) Pięknie , profesjonalnie i magicznie ! WIELKIE DZIĘKI
  IdeaMia Hanna Piaseczna, właścicielka

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz biurowych, komercyjnych, użyteczności publicznej, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Jako generalny wykonawca przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.